Музичний колектив Quest Pistols Show і популярна тін-група Open Kids зібрали 100 мільйонів переглядів в Youtube. Таку популярність їм принесла спільна робота під назвою "Круче всех".

Про це повідомляє Viva. Пісня вже набула статусу гімну сучасної молоді. Її номінували на кілька знакових українських музичних премій.

"Це для нас неймовірна новина! Це значить, що ми на вірному шляху. Співаємо і показуємо те, що подобається мільйонам людей! Сподіваємося, що такий же успіх чекає і наші майбутні роботи. Ми прямо суцільні мільйонери в цьому році. Мільйон підписників на YouTube , остання робота вже наближається до позначки 10 млн. Ми пишаємося собою і натхненні на рух далі! і закликаємо до цього інших! Ми точно знаємо, що не варто сидіти на місці і чекати поки виростеш! Дійте вже зараз ", - розповіли учасниці групи Open Kids.

Пісню "Круче всех" вибрали в якості саундтреку до нового дитячого проекту з однойменною назвою. Вона, на думку організаторів, мотивує і надихає українських дітей та підлітків.

Музиканти групи Quest Pistols Show підкреслили, що їх спільна пісня символізують розвиток і підштовхує на шляху до досягнення мети.

Другий кліп колективу Open Kids на пісню "Хулиганить" вже також набирає популярність в мережі. Його подивилися майже 10 мільйонів чоловік.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в мережі вибрали найбільш популярні фільми 2017 року.