Український ведучий та шоумен Андрій Джеджула поділився з шанувальниками черговою порцією щастя. Зірка телебачення, який на днях обвінчався з Юлією Леус, показав нові фото з весілля.

Знімки з'явилися на сторінці в Facebook.

"Їдемо за найкрасивішою нареченою веселим кортежем", - прокоментував він.

Андрій разом зі своїм сином від попереднього шлюбу відправились за нареченою.

Юлія обрала розкішну білу сукню з довгим шлейфом та довгою фатою. Джеджула як і під час вінчання був у класичному чорному костюмі. В такий самий одягли і 9-річного сина Данієля.

Популярні новини зараз
Понад 40 000 грн за пай: на Київщині підняли орендну плату Пенсіонерам почали припиняти виплати: в ПФУ зробили важливу заяву ПриватБанк, monobank і ПУМБ змінюють правила для українців Школи переходять на 12-річне навчання: старшокласники обиратимуть профіль після 9 класу
Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Джеджула похвалився знімками зі свого вінчання з Юлією Леус.