Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова, здається, просто схиблена на соцмережі Instagram. Артистка часто подорожує і виставляє масу фото, чим радує не тільки прихильників, але й хейтерів. Втім, Волочкова вже давно прославилася не тільки дивними шпагатами де попало і безглуздими оголеними фото, але ще й досить імпульсивними висловлюваннями. Так, під черговим знімком в купальнику з Кіпру, знаменитість вирішила поставити на місце недоброзичливців. Здається, у неї не вийшло.

"Мої дорогі друзі. Дуже вас прошу. Не витрачайте час, нерви і світло ваших сердець на спроби вступати в полеміку з неадекватними коментарями тут.. Це пишуть або боти з нулями в кубі Або збиткові, страшні (подивіться на їх аватарки) ніким не кохані, з відсутністю сексуальності, краси і привабливості, заздрісні і злі люди...А я залишаюсь самою собою і рада дарувати вам мою творчість, красу і позитив. Якщо я комусь не подобаюсь-відпишіться! Але не зможете! Тому що ви вже живете не своїм життям, а моїм. Живіть. Тому що після мого розкішного життя життя злостивців буде нудним, прісним і ніяким..І форму тіла підтримуємо!" - злобно висловилася балерина. Звичайно, щоб ніхто не смів заперечити, Анастасія закрила коментарі. За три години пост набрав майже 7 тисяч лайків.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова продовжує дивувати шанувальників своїми відвертими фотографіями. Так, зараз вона знаходиться на курортах Північного Кіпру, звідки публікує знімки. Здебільшого, всі її фотографії з відпочинку з категорії "18+". Своє нове фото вона підписала лаконічно: "Пірс".