Скандальний український співак і автор пісень Віталій Козловський дуже активно веде свою сторінку в соціальній мережі Instagram. З недавнього часу артист виявився вільним, як птах, тому тепер радує фанаток солодкими промовами і віршами про справжніх чоловіків. Маючи на увазі, що він таким і є, звичайно ж. Так, знаменитість, сидячи біля води з чашкою зі Старбаксу написав, на що завжди знайде час.

"Кoгда мужчине женщина нужна... Он для нeе всегда находит время... Хоть снег, хоть буйный ветер, хоть грозa... Хоть километры... Хоть землетрясение..." - розтоплює серця прихильниць Козловський. Фолловери не змогли стримати своїх пристрасних компліментів: "Красунчик))", "Слова справжнього чоловіка", "І це правда) Решта - порожні слова", "Віталій, хочеться вірити, що ви такий ось справжній чоловік), а не просто красиві слова)", "Ти зіронька бусинка і пусінка...", "Бачив би мій чоловік ці слова", "Коли людина потрібна, то за нею у вогонь і воду, і крізь мідні труби!!".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Віталій Козловський тепер радує фанаток солодкими промовами і яскравими знімками з подорожей. Артист показав фото з відпочинку в Туреччині і зізнався, що повернувся б сюди ще кілька разів.