Скандальна російська співачка, телеведуча, а віднедавна підприємець Ольга Бузова обожнює всіляко привертати до себе увагу на сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість давала концерт в Ялті, їздячи по Криму. Так, артистка втомилася після виступу і вирішила прилягти в купу квітів, нафарбувавши губи синім, однак щось пішло не так і фанати почали відправляти Ольгу в останню путь.

"Ялта. #моилюдивегдасомной", - встигла підписати кадр Бузова. Фолловери ж взялися коментувати побачене: "Ти чо померла???", "Кричала як могла", "Подумала,що фотка з похорону", "Як на покладанні...", "Цікаво скільки кг гриму на тобі?", прощай, Оля...", "як мумія", "Схоже що лежить в труні труп", "Труп завалений квітами. Невдале фото...".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Ольга Бузова виставила чергове фото в купальнику і почала філософствувати. Фоловери, проте, помітили, що артистка домалювала собі прес в фотошопі, проте так нічого і не зробила з грудьми. Також знаменитість давала концерт в Геленджику, вирішивши перед цим провести час з користю і позасмагати. Купальник для цього артистка вибрала дуже неоднозначний, тому фанати назвали її Боратом. А ще Бузова показала спільний знімок з Філіпом Кіркоровим і зізналася йому в коханні. Варто відзначити, що парочці давно приписують стосунки.