Відома українська співачка, солістка групи "Неангели" Слава Камінська поділилася з фоловерами інтригуючим знімком в Instagram. Так, заменитость показала кругленький животик і запитала у фанатів, чи вірять вони в її нову вагітність. До чорно-білого знімку артистка прикріпила кілька смайликів з бургерами, натякаючи на звичайне переїдання.

"Ось до чого доводять пуантыты)) Прийме Слава участь у @tanci1plus1) Ед тільки ноги пересадив або ще чого задумав?) вірю / не вірю ?", - задала питання Камінська. Фанати одразу ж почали коментувати побачене: "У нього походу ще дуже багато планів)", "Слава, Ви вмієте заінтригувати???))!!", "жрун звичайний. Повний живіт - це дивний предмет - увечері є, а до ранку його немає", "Да ладно надули пузо)у вас там все чікі пікі)))", "Шаурма пішла в живіт)", "Могилевські краби?", "Вірю))) у мене точно такий же після нічного жора і після лохини".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Слава Камінська поділилася  розкішним знімком в купальнику в Instagram. На фото мама двох дітей демонструє ідеальне підтягнуте тіло, стоячи на пуантах. Також артистка відзначила, що бути жінкою - це прекрасно.