Заступник головного редактора радіо Baltcom, яке працює в Ризі, Родіонов Вадим розповів про реакцію жителів Латвії на заяву Вайкуле про гастролі в Криму. Він стверджує, що після скандального висловлювання співачки в ефір радіостанції почали дзвонити незадоволені громадяни.

Латвійська співачка Лайма Вайкуле заявила, що не поїде з гастролями в Крим ні за які гроші. І, як розповідає Вадим Родіонов, після цього в ефір радіостанції надходило чимало дзвінків від латишів, які не підтримували таку позицію зірки.

Заступник головного редактора зазначає, що реакція на кримську заяву не була такою однозначною. У Латвії на даний момент проживає 2 млн осіб і близько 40% з них є російськомовними громадянами, для яких Крим є російською територією.

До речі, ці ж 40% громадян і Вайкуле вважають частково російською співачкою, досі ототожнюючи її з Радянським Союзом. Однак співробітник радіостанції зазначив, що окремо ніяких опитувань в Латвії не проводилося.

Популярні новини зараз

Коли в Україні з'являться платні дороги та як це працює у Польщі: "150 грн за 60 км"

17-річний хлопець, який спалив прапор України, почув вирок суду: тепер юнак хоче в армію 

Зрада, маленька донька і дорослі розваги: що відомо про обранця Злати Огнєвіч на "Холостячці" Андрія Задворного

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Показати ще

За спостереженням Родіонова майже всі російськомовні громадяни Латвії піддали критиці заяву співачки. Латиші почали навіть говорити про те, що Вайкуле "прогнулася під націоналістами".

"Ставлення латвійців до Росії досить специфічне, і я б назвав його чорно-білим. Багато з латишів сприймають Росію як окупанта, але, незважаючи на це, в Латвії залишається багато російськомовних , які відстоюють зовсім іншу позицію", - зазначає Родіонов.

При цьому продюсер і цивільний чоловік латвійської співачки Лайми Вайкуле Андрій Латковський підтримав її позицію щодо відмови виступати в окупованому Росією Криму.

Нагадаємо, ні за які гроші: Вайкуле підтримала Україну в найважливішому.

Як повідомляв "Знай. ua", виступ в Криму: Лайма Вайкуле забрала свої слова проратному.

Також "Знай. ua" писав, що "мерзотники дзвонять": чоловік Вайкуле розповів про погрози з-за Криму.