Відомий український співак, фронтмен рок-групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук порадив громадянам не гнатися за країнами Заходу.

Відповідну заяву він зробив на виступі перед українською діаспорою в Нью-Йорку. Відео оприлюднила журналістка Юлія Городецька в Facebook.

"Ми, українці, самобутні люди і повинні нести свій генокод. І я впевнений, що ми і будемо його нести. Але, знаєте, ти можеш бути самобутнім і мати свій почерк. Але коли тебе вчать писати букви, ти повинен писати їх, як і інші, інакше тебе не зрозуміють. А який у тебе почерк буде, це вже не так важливо", – сказав співак.


Дивіться відео Святослав Вакарчук в Нью-Йорку


На думку Вакарчука, в українців має бути свій почерк, однак літерами слід користуватися загальносвітовими, якими користується і розуміє західна цивілізація.

Як повідомляв портал "Знай.uа", популярність Вакарчука серед українців зростає з кожним днем. Багато громадян хочуть бачити його в президентському кріслі. Це пов'язано з його політичною і життєвою позицією, до того ж, багато хто вважає його не продажною, чесною людиною.

Користувачі відзначають, що музикант має пристойну освіту. Крім того, він не олігарх і не продажна людина. Українці вважають, що співак має чудову освіту. До того ж, ніяк він не пов'язаний з олігархами.