Актори фантастичного фільму-коміксу "Вартові Галактики" надіслали відкритий лист компанії Disney в підтримку режисера Джеймса Ганна. Зірки Голлівуду вимагають переглянути рішення про його звільнення.

Як відомо, знаменитий режисер Джеймс Ганн був звільнений через "образливі твіти", які він написав ще 10 років тому - задовго до укладення контракту зі студією Disney.

Виконавець головної ролі "Вартові Галактики" Кріс Пратт, опублікував у своєму Instagram спільне звернення акторів (Майкла Рукера, Пома Клементьеффа, Зої Салдани, Вина Дизеля, Дейва Батісти, Бредлі Купера, Карен Гіллан і Шона Ганна).

"І хоча я не підтримую жарти Джеймса Ганна, які він зробив багато років тому, він хороша людина. Я хотів би, щоб його було відновлено як режисер третьої частини", - підписав він заклик.

Як відомо, ще 20 липня, Walt Disney Studios звільнила режисера і сценариста двох фільмів "Вартові Галактики", так і не давши йому зайнятися третьою частиною саги.

Причиною такого рішення стали твіти написані Джеймсом Ганном у 2008-2011 роках: "Сміх - найкращі ліки. Ось чому я сміюся над людьми з ВІЛ".

За словами Ганна, ці повідомлення "невдалі спроби провокації". Він заявив, що шкодує про написані твіти "не тільки тому, що вони дурні, зовсім не смішні і абсолютно нетактовні", а в першу чергу тому, що вони "не відображають того, ким я є зараз".

Нагадаємо, що батько "Ріка і Морті" потрапив у скандал з немовлям і кіно для дорослих.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа". в Twitter голлівудського режисера Джеймса Ганна виявили образливі висловлювання десятирічної давності. Студія Disney вирішила розірвати контракт з режисером Джеймсом Ганном, відповідальним за створення двох фільмів "Вартові галактики".

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що в Україні знімуть фільм з легендарним "термінатором" Робертом Патріком.

Крім того, нагадаємо, що супергероєм Marvel зможе стати будь-хто.