44-річна Кейт Бекінсейл поділилася в Instagram емоційним постом, на який її надихнула одна з публікацій газети Daily Mail.

Редактори видання допустили помилку, не правильно зазначив вік актриси під фотографією і назвавши її 55-річної. Мабуть це дуже осколбіло її.

На фотографії крупним планом були ноги Бекінсейл. Кейт постаралася проаналізувати природу бодішеймінга і закликала жінок не піддаватися його впливу.

Популярні новини зараз

Олег Винник показав фінал "Маски" до виходу в ефір: "Станете свідками"

Оля Полякова зізналася, хто із зірок шоу-бізнесу її дратує - Тіна Кароль у списку

Арсен Мірзоян показав свою "подружку", і це не Тоня Матвієнко

Тіна Кароль осоромилася просто на сцені: сукня злетіла з пишних грудей

Показати ще

"Використовується тактика створення, так би мовити, культурного ганьби щодо речей, які ми не можемо контролювати з об'єктивних причин, наприклад, зміна ваги під час вагітності, довжина ніг, великі кісточки, груди не як у Барбі, старіння, великі вуха, довгі пальці на ногах ... Це архаїчний, але досить розумний трюк. Він використовується в основному проти жінок, в той час як вони об'єктивно сильні, здатні бачити і рости. Раптом якийсь хуліган поспішає висміяти тіло жінки під час вагітності, вік, целюліт ... Давайте чинити опір цьому і відволікатися від природних процесів, що відбуваються з нашими тілами, - тоді у нас з'являться сили радіти і меняться.

Вона закликала всіх жінок усвідомити, що головний ворог - це страх. І прийшла до висновку, що він народжується від боязні чоловіків.

Своє звернення до соцмережі вона закріпила жартом, посміявшись над помилкою журналістів, які назвали її 55-річної:
"У День подяки я стала старіше на 11 років. Вам слід прислухатися до мене. Я просто чарівник."

Читайте також, в червні преса загула про те, що 44-річна зірка франшизи "Інший світ" Кейт Бекінсейл після розлучення знайшла собі юного коханця.

Подивитися повністю: http://www.spletnik.ru/beauty/exterior/79567-keyt-bekinseyl-vyskazalas-protiv-bodisheyminga.html