Відомий український співак Іван Дорн часто радує фоловерів яскравими кадрами на своїй сторінці в Instagram. Нещодавно артист ввів своїх фанатів в замішання, адже новий чорно-білий знімок голеного Вані в прифотошоплених наколках викликав чимало запитань. На фото виконавець також відмітив свою команду.

За 13 годин забавна фотографія набрала майже 28 тис. лайків. Шанувальники одразу ж почали жартувати: "Ауе!", "Bronson", "Вечір в хату", "Свободу скутим артистам", "Чисто на зірках", "Шо пацани фотошоп?", "Вань, за аскарид на руці запитають ж))", "Життя триває", "Порно у стилі ауе?)", "Скільки ходок ?", "Шансон-Кавер-група "Бригада Дорна" з новою програмою "З фанком по зонам"", "Щас би вуса, і буде Чарльз Дорнсон", "хейтери скажуть фотошоп", "Стремнувато... враховуючи , що Ваня без штанів)))", "Привіт з місць де немає наречених)))", "А в очах то біси", "За масті наколок відповісти прийдеться!".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Іван Дорн поділився знімком з громадського туалету, дуже пишаючись тим фактом, що випорожнився біля Віктора Солфа з гурту Her.