У суботу, 23 червня, в місті Абердін, Шотландія, одружуються актори серіалу "Гра Престолів" Роуз Леслі і Кіт Харінгтон. ЗМІ вже показали перші знімки з урочистої церемонії. Про це повідомляють ЗМІ.

Відомо, що пара познайомилася на зйомках у 2012 році, коли Харінгтон грав роль головного героя Джона Сноу, а Леслі – здичавілу Ігріт. Про заручини пара оголосила у вересні.

Церемонія на 200 чоловік проходить в шотландському замку Уордхілл, сімейному володінні клану нареченої. Серед гостей – колеги Роуз і Кіта по знімальному майданчику: Емілія Кларк, Софі Тернер, Мейсі Вільямс і Пітер Дінклейдж, а також актори Джек Доннели ("Атлантида") і Малін Акерман ("Мільярди"). Наречена у сукні Elie Saab.

Заради цієї весілля Кіт, який продовжує грати Джона Сноу, навіть попросив творців на час призупинити знімальний процес, тому що для нього було важливо, щоб усі, кого він хоче бачити на весіллі, змогли приїхати. Тому серед запрошених не лише зірки кіносаги, але й інші члени знімальної команди. І ось що сказав Харінгтон, коли дзвонив продюсерам, щоб домовитися про тимчасове заморожування зйомок:

"Я одружуся - в цьому є ваша вина", - заявив він.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів перестали пускати у громадський транспорт: що не мають права вимагати У "Нафтогазі" заявили, що більше не прийматимуть показання лічильників: що зміниться Неправильна індексація пенсій: як домогтися ще одного перерахунку За газ тепер треба платити по новому: як споживачам не накопичити штучний борг
Показати ще

Кадр з місця

Кадр з місця

Кадр з місця

Кадр з місця

Кадр з місця