У неділю, 25 березня, пройшов другий етап "вокальних боїв" на "Голосі країни". Учасники шоу співали дуетом, у якому залишався лише один переможець. Щоправда, у другого учасника залишалися невеликі шанси на порятунок – хтось із тренерів міг його "украсти" для себе.

Першими виступили підопічні Сергія Бабкіна - ветеран АТО Роман Набожняк і Олександр Ільвахін. Вони надзвичайно чуттєво виконали пісню Скрябіна – "Люди, як кораблі" чим до сліз зворушили тренерів.

Тіна Кароль аплодувала стоячи, а Сергій Бабкін не соромився своїх сліз.

"Той випадок, коли учасники доносять зміст пісні. Які гарні Кузьма писав метафори. Дякую вам за це виконання",- сказала Тіна.

Вона віддала свій голос Роману, оскільки, за словами зірки, у його виконанні було більше філософії.

Популярні новини зараз
У Бурятії помітили "вершників Апокаліпсису" на чорних жеребцях: викликають дикий сміх замість жаху "Може бахнути прямо там": Олексій Резніков сумнівається в ефективності простроченої ядерної зброї росії Мобілізовані з рф "самознищуються" горілкою дорогою в Україну, а матері мріють збагрити синів-наркоманів Запасайтеся медом, "поклоняйтесь" бурякам і остерігайтеся незнайомців: українців суворо попередили перед 2 жовтня
Показати ще

Джамалі сподобались вокальні дані Олександра, але чуттєвість Романа переважила і для неї.

Тренер учасників Сергій Бабкін важко робив свій вибір, адже хлопці у цьому виконанні злились, за словами співака, "в одну цілісну скалу". І все ж Бабкін запросив до наступного етапу Романа, оскільки йому він повірив більше.

Відео виступу опубліковано на YouTube-каналі проекту.

Як повідомляв портал "Знай.ua", 25 березня відбувся вже дев'ятий випуск "Голосу країни-8". Місце в шоу забронювали собі Роман Набожняк, Анна Трінчер, Оксана Чорна, Ірина Федишин, Марта Рак, Юрій Каналош, Србуы Саргсян, Андрій Рибарчук, Адріана Шевчук, Катерина Сєвєрова, Олександр Чекмарьов, Анрі Болквадзе, Вікторія Ільчишена, Валентин Бєлєнький , Михайло Сосунов і Микита Трондін. В останній момент до них приєдналися вкрадені Христина Храмова і Данило Фельдман.

Наступний ефір відбудеться 1 квітня, це вже буде третя частина шоу - "Нокаути".