У середу, 7 березня, російська народна артистка Аліса Фрейндліх прокоментувала своє попадання в "чорний список" Міністерства культури України, на сайт "Миротворець". Про це пише РБК-Україна.

Як запевняє артистка, вона навіть не знає, чим може представляти загрозу для країни.

"Я вперше від вас почула. Тому я навіть не думала на цю тему. Чим я могла? Я взагалі в Україні сто років не була. Не знаю...", - розповіла вона одному з російських каналів.

Нагадаємо, що 7 березня в список "Миротворця" і розділ "Чистилище" увійшли музиканти Олександр Маршал, Олексій Долматов, він же Guf, Вікторія Циганова, Олександр Буйнов і Лариса Доліна, а також актори Олександр Баширов і Аліса Фрейдліх.

Довідка: сайт волонтерського центру "Миротворець" діє з весни 2014 року. У список заносять особи, які становлять загрозу національній безпеці України. Туди потрапляють іноземні (в переважній більшості російські актори, музиканти, режисери. Їм заборонено в'їзд на територію України, а твори з їх участю не допускаються до показу. Як відомо, туди регулярно потрапляють російські артисти. Всього в "чорному списку" на сьогоднішній день вже близько 130 російських прізвищ.

Популярні новини зараз

Єрусалимський Патріарх дав оцінку ідеї святкувати Великдень разом з католиками

"Моя бабуся Софія Ротару загинула у вересні": українка приголомшила зізнанням

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Тіна Кароль з обручкою на пальці заявила про важливе: "Я змінилася"

Показати ще

Раніше інформаційний портал "Знай.uа" писав про те, що в середу, 7 березня, в базу даних сайту "Миротворець" внесли кандидата в президенти Росії Ксенію Собчак. Варто уточнити, що кандидат у президенти РФ Ксенія Собчак потрапила в базу даних сайту "Миротворець" з-за відвідування окупованого Криму в квітні і липні 2014 року.

Крім того, у Міністерстві культури України знову розширили "чорний список" артистів з Росії, додавши туди Ларису Доліну та Алісу Фрейндліх. У список заносять особи, які становлять загрозу національній безпеці України.

Анастасія Стоцька, російська співачка з українськими корями, також опинилася в "Чистилище" українського сайту "Миротворець". Артистку спіймали при спробі таємно дати концерт 24 лютого в окупованому Донбасі.