Американська модель Хейлі Болдвін прикрасила обкладинку липневого номера японського Vogue.

На календарі ще навіть не червень, а представники журналу вже показали фотосесію з гарячою племінницею Алека Болдвіна.

Тема номера - подорожі. Тому знімати обкладинку команда журналу вирушила в одну з модних столиць світу - Мілан.

20-річна модель у буквальному сенсі працювала перед об'єктивом зіркових фотографів Лука і Алессандро Мореллі. Адже в кадрі їй довелося зобразити сексуальну працівницю італійського ресторану.

Звідки у посудомийки наряди від Balenciaga, Chanel і Fendi - неясно, але в образ Хейлі вжилася чудово.

Популярні новини зараз
Пенсія злетить на 20%: українцям приготували нові надбавки - кого торкнеться Школи на межі: директорка розповіла про загрозливу тенденцію Пенсія поменшає після перерахунку: у кого спорожніють гаманці Терміни обмежені: що потрібно зробити пенсіонерам, щоб не втратити гроші
Показати ще

Нагадаємо, днями Болдвін оголосили найсексуальнішою жінкою планети за версією журналу Maxim.

На обкладинці журналу Хейлі з'явилася у дуже відвертому образі - еротично сидячи на стільці у сітчастому боді, мереживних панчохах і високих чоботях.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", супермодель показала українську красу в Каннах.