Знаменита британська модель та акторка Емілі Ратаковскі, яка дуже пильно стежить за своєю зовнішністю, влаштувала істерику модному глянцю, який підправив дещо на її тілі за допомогою фоторедактора.

На днях на сторінці в Instagram Емілі опублікувала гнівний пост на редакцію журналу Madame Figaro, який помістив модель на обкладинку. Справа у тому, що вона помітила на знімку деякі метаморфози з її тілом.


Фото на обкладинці


На думку Ратаковскі, журнал надто підкоригував губи моделі у Photoshop, а також дещо змінив її зону декольте.

Популярні новини зараз

Студенти підняли бунт через примусову вакцинацію: погрожують відрахувати й виселити з гуртожитків

Українцям додадуть ще одну пенсію за станом здоров'я: юрист пояснив, хто увійшов до пільгової категорії

Україну засипало снігом, погода з'їхала з глузду у вересні

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Як заявила 26-річна британка, вона буде запобігати будь-яким спробам зруйнувати її образ та поставити під сумнів індивідуальність.


Фото з соцмереж


"Кожен з нас по-своєму гарний. Кожен відчуває невпевненість в собі, коли відрізняється від загальноприйнятого ідеалу краси. Я, як і багато, щодня намагаюся боротися з цією непевністю. Була вкрай розчарована, коли побачила, що мої губи і груди відретушували в Photoshop", - написала зірка.

Для порівняння, що було, а що стало, Емілі опублікувала фото з обкладинки та реальне.Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", "Знай.ua", відома модель plus-size Ешлі Грем потрусила целюлітом в громадському місці.