Тимофій Трибунцев, російський актор, якого внесено у базу "Миротоворець", зіграв у українському фільмі "Зрадник" Марка Хаммонда, прокат якого зараз триває у кінотеатрах України.

Цю інформацію повідомив сайт "Бюро української кіножурналістики".

До "Миротворця" Трибунцев потрапив після зйомок у тимчасово окупованому Криму. Тобто йдеться про свідоме порушення державного кордону України, адже росіянин не отримував дозволу на відвідини окупованого півострова в української влади.

Тимофій Трибунцев

Популярні новини зараз
Оля Полякова спантеличила дивною поведінкою з фанаткою під час концерту: "У мене їх двоє" Фіналіст "Битви Екстрасенсів" Денис Маклашевський напророчив держпереворот у росії: "Президента не повинно бути" Допит та провокації росіян не подіяли на полоненого з полку "Азов": "Я військовий, а не нацист" Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще

У 2015 році Тимофій Трибунцев зіграв у фільмі "Монах", зйомки якого проходили у Криму, а улітку 2017 року - у фільмі "Вічне життя".

Створенням фільму "Зрадник" займався продюсерський центр "Інсайт Медіа" за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Як відомо, останнє виділило 12 млн. грн. на виробництво стрічки. Загальний бюджет картини - 24 млн грн.

Історія створення кінострічки досить складна. Спочатку хотіли зняти гостросюжетний фільм про події Холодного Яру. Його режисеркою мала стати Анна Гресь. Пізніше на цій посаді її мала замінити Леся Килинська.

Кадр із фільму "Зрадник"

У червні 2014 року стало відомо, що розпочалися зйомки фільму тепер уже під назвою "Окупація" та із режисером Валеріу Жерегі. Проте і він скоро залишив проект, знявши досить велику частину фільму.

В Одесі, у серпні 2016 року почались дозйомки фільму, знову із новим режисером, назвою та сюжетом. Марк Хаммонд керував процесом. Тепер основні події фільму відбуваються у 70-х роках. Режисер зняв фільм про повстання у Холодному Ярі.

Ті кадри про Холодний Яр, які встиг зняти Валеріу Жерегі використані у картині як фільм головного героя. Саме там і з’являється російський актор Тимофій Трибунцев. Він грає червоного комісара.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", Джекі Чан вигнав з дому 18-річну дочку, оскільки не визнав її нетрадиційну орієнтацію.

Позашлюбна дочка Джекі Чана ЕТА У Чжолінь опублікувала в Youtube ролик, в якому розповіла, що знаменитий актор вигнав її з дому. Дівчині і її 30-річній коханій Енді Отом доводиться ночувати під мостом.