Популярний український продюсер, шоумен Ігор Кондратюк вважає, що росіян слід провчити публічним осудом, а українських артистів, які регулярно гастролюють по країні-агресора, – гривнею.

Про це телеведучий заявив в інтерв’ю Gazeta.ua.

На запитання стосовно змін до законодавства, які передбачають українським артистам за гастролі по Росії штрафи, Кондратюк відповів, що такий закон варто було прийняти ще два роки тому. Оскільки в країні війна і нам потрібно захищатися від агресії РФ, то і українські виконавці мають обирати, заробляти їм в Росії та за це платити штрафи.

"За гастролі українських артистів у країні-агресорі покарання має бути грошове. Перше порушення – 150 тисяч, друге – 300 тисяч, третє – 600 тисяч гривень. Вони вимушені будуть вибрати, де хочуть жити. Ані Лорак прагне гастролювати в Росії і жити в Туреччині – це її право. Але тоді не треба очікувати, що її концерти будуть в Україні", - зазначив продюсер.А от російські митці демонструють свою необізнаність, що насправді діється в Україні. За словами Кондратюка, лише невелика кількість російських артистів розуміють та утримуються від гастролей в анексованому Криму.

Популярні новини зараз

Аліна Гросу проміняла Романа Полянського на 71-річного Михайла Поплавського: "Я в шоці"

Злодії обчистили квартиру киянки, поки вона була на кухні - "Ви нас топите!"

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Потап розкрив своє найпотаємніше бажання: "С*ськи як у Насті Каменських"

Показати ще

"Росіян потрібно виховувати інакше. На кордоні на камеру повинні сказати, що Путін і Російська Федерація анексували Крим і ввели війська на Донбас, засуджуючи ці дії. Кожному, хто хоче виступати в Україні, через менеджерів повідомляти про цю умову. І ніякого насилля", - додоав Кондратюк.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Ігор Кондратюк перетворився на католицького священика для ролі у фільмі "DZIDZIO Контрабас".