Відомий російський телеведучий Юрій Ніколаєв зізнався про страшну хворобу. У нього виявили рак, але він відмовився від допомоги друзів та медиків.

Про це пишуть російські ЗМІ.

За словами ведучого, з онкологією він зіткнувся ще на початку 2000-х, лікарі діагностували у нього рак кишечника, пізніше, при черговому рецидиві, пухлину виявили в іншому органі.

"Моя мама померла від раку. Чи пов'язано це з моєї онкологією, я не знаю", - розповів журналістам Ніколаєв.

Навіть, коли шок від звістки про хворобу пройшов, телеведучий від запропонованого курсу лікування відмовився та продовжив займатися кар’єрою. Про це, за його словами, він згодом почав шкодувати, адже здоров'я все ж важливіше.

"Спочатку у мене був шок, потім я спробував, і мені вдалося зібратися і направити всі сили на відновлення здоров'я. Життя адже триває, існують хепі-енди, а ось відчай може погіршити ситуацію", - сказав він.

Наразі він регулярно відвідує лікарів та проходить необхідні обстеження, щоб не пропустити рецидив.

68-річний Ніколаєв запевнив, що за найменшої підозри на рак, він не роздумуючи розпочне лікування.

Юрій Ніколаєв повністю присвятив себе тебелебаченню, працює ведучим майже 50 років. він двічі був одружений. Дітей у нього немає.

Нагадаємо, восени цього року онкохвороба забрала життя всесвітньо відомого оперного співака Дмитра Хворостовського, та російського сатирика  Михайла Задорнова.

Дивіться програму Ніколаєва

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua",  через важку хворобу легенів у Британії померла модель-шпигунка Крістін Кілер, яка потрапила в гучний міжполітичний скандал з СРСР та Британією.