Відомий російський кіно- та театральний актор Олег Табаков, від антиукраїнської позиції якого в захваті президент Росії Володимир Путін, став жертвою фінансових махінацій банку "Клієнстький".

Про це повідомляють російські ЗМІ, посилаючись на джерела у правоохоронних органах.

Як зазначають видання, Головне слідче управління Слідчого комітету РФ проводить розслідування за фактом розкрадання коштів банку "Клієнстький" під виглядом видачі кредитів. Таким чином, як встановив СК, з фінансової установи було виведено 6 мільярдів рублів. Також стало відомо, що такі кредити надавалися фізичним особам, які самі про це навіть не знали.

Також Слідчий комітет розслідує факти розкрадання грошей з рахунків клієнтів установи. Зазаначається, що серед клієнтів банку "Клієнстький" є чимало VIP-персон, з якими представники фінустанови підтримували тісні відносини.

Таким горе-вкладником став і керівник Московського художнього театру імені Чехова Олег Табаков, який зберігав у банку 677 мільйонів рублів (близько 311 мільйонів гривень).

Популярні новини зараз

Київське метро може подорожчати до 20 гривень

Ірина Федишин з чоловіком готують несподіване зізнання: "Буде донечка"

Кума Дзідзьо Оля Цибульська перевдяглася у школярку: "Тобі сподобається, обіцяю"

Кума Дзідзьо Цибульська повелася на розіграш матері: "Як запхати велику…"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Олег Табаков назвав українців "другосортними". Актор вважає українців "в якомусь сенсі убогими", темними і неписьменними людьми.