Актори Анджеліна Джолі і Бред Пітт, які майже два роки тому почали шлюборозлучний процес, в черговий раз не можуть дійти згоди щодо опіки над дітьми.

Різні погляди батьків відбилися і на зйомках фільму "Малефісент 2", який є продовженням ремейка діснеївського мультфільму "Спляча красуня". У ньому Анджеліна Джолі грає головну роль.

Актриса хотіла залучити до роботи над фільмом 12-річну дочку Шайло і 10-річного сина Нокса. Однак Бред Пітт виступив проти.

"Бред відмовився підписати угоду про участь Шайло і Нокса в зйомках", - розповів пресі інсайдер.

До цього діти Анджеліни і Бреда вже знімались в кіно. Так, 10-річна Вів'єн знімалася з Анджеліною в першому фільмі ремейку, який вийшов на екрани в 2014 році.

Схоже, що зіркове екс-подружжя розпочало війну за дітей. За словами джерела, шестеро дітей Бреда і Анджеліни перебували в Лондоні, коли йшли зйомки, а потім повинні були повернутися в Лос-Анджелес разом з батьком, але раптово Джолі змінила плани, і Піт не був задоволений цим.

Зараз Пітт і Джолі не розмовляють один з одним. 13 серпня знаменитості в черговий раз зустрінуться в суді.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Анджеліна Джолі влаштувала справжній скандал на знімальному майданчику фільму "Малефісент 2", у якому кінодіва грає головну роль.

Актриса посварилася з Мішель Пфайффер, яку запросили спеціально для участі у другій частині фільму. Джолі намагається продемонструвати свою першість у кожній дрібниці. Через поведінку Анджеліни обстановка на знімальному майданчику постійно напружена і це незважаючи на те, що Пфайффер намагається не реагувати на випади з боку екс-дружини Бреда Пітта.