Відомий піаніст і композитор Михайло Альперін пішов з життя у віці 61 року. Музикант помер в Осло, де він прожив останні 25 років.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook його друг і колега Андрій Кондаков.

"Сьогодні не стало Михайла Альперина. Ми дізналися це від Ліни Петрової. Три місяці тому ми провели разом два дні у них в гостях в Осло", - написав Андрій Кондаков.

Корейский блюз с Mikhail Alperin Ему 2000 лет

Posted by Andrei Kondakov on Thursday, 1 February 2018

Популярні новини зараз

Ксенія Мішина після розриву з Олександром Еллертом різко перейшла на українську: "Мовний режим"

Дружина Влада Ями з новими бровами й пухкими губами стала схожою на ляльку: "Відмінно"

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Юрій Горбунов кардинально змінив зовнішність перед пологами Каті Осадчої, українці не впізнали

Показати ще

Причини смерті наразі невідомі. Повідомляється лише, що це наслідок важкого і тривалого захворювання.

Михайло Альперін народився в Україні в родині журналіста і музичного педагога. Після закінчення музичної школи в Кам’янці-Подільському в 1971 році поступив в Хмельницьке музичне училище, потім переїхав в Бєльці, де продовжив навчання по класу фортепіано.

Надалі він багато років жив і працював у Молдавії, грав у кишинівській держфілармонії і ансамблі "Кварта", організованому Симоном Ширманом. У Росії він прославився завдяки колективу Moscow Art Trio, де він виступав разом з Аркадієм Шилклопером (волторна) і Сергієм Старостіним (вокал).

Як повідомляв портал "Знай.ua", 6 травня помер Володимир Сапунов, учасник і керівник культової російської рок-групи "Машина часу". Музиканту було 65 років.

За словами Антона Черніна, прес-секретаря "Машини часу", Сапунов довгий час боровся з онкологічним захворюванням. Володимир Борисович пересувався в інвалідному візку більше 10 років. Незважаючи на всі труднощі, чоловік продовжував керувати групами "Машина часу" та "Воскресіння".

Від керівництва групою "Машина часу" Сапунов відійшов в кінці 2017 року, але залишився учасником групи. Музикант помер після чергового бою з серйозною хворобою.

Володимир Сапунов народився в 1953 році в Краснослободську. В кінці 1960-х років грав разом з молодшим братом, музикантом Андрієм Сапуновим, у шкільній групі "Ельфи".

З 1993 року Сапунов став керівником "Воскресіння", а з 1994 року — "Машини часу".