Днями весь світ згадував одного із найкращих музикантів, батька "місячної ходи" та беззаперечного лідера чартів – Майкла Джексона. Та мало хто знає, що окрім комплексів щодо зовнішності артист все життя страждав від іншого, руйнівного страху.

Невідома фобія Майкла Джексона

Нещодавно охоронець зірки Метт Файддс зізнався: перед смертю американський співак був справжнім параноїком: весь час боявся, що його вб'ють.

Поп-король був "психічно нестійким" в останні дні свого життя, і розповідав своїм приятелям, що його турбують концерти на величезному стадіоні в Лондоні.

З часом стан тільки погіршився: музикант звелів видавати йому кожного разу куленепробивний жилет під час концертів, так як боявся нападу. Все це призвело до передозування і 2-річного ув'язнення його особистого лікаря. Файддс не приховує: сумнівається, що Майкл Джексон зміг би дожити до 60 років, якби не помер від рук медиків.

Напередодні кончини співак приїхав в Лондон, щоб насолодитися постановкою "Олівер Твіст", де грав його друг Марк Лестер. Вечір закінчився тим, що приятелі взяли закуски і попрямували в готельний номер Джексона.

Популярні новини зараз

Трудовий стаж 35 років і пенсія 3000 гривень: у Мінсоцполітики визначили, кому підвищать виплати з 2022 року

Як створити стильну ванну кімнату без дизайнера?

"Шо ти ригаєш...": Анастасія Приходько нарвалася на жорстку відповідь за приниження на "Співають всі"

Як обрати телевізор?

Показати ще

Саме там артист повідав про свій страх з приводу майбутнього туру, зазначивши, що він повинен це зробити, щоб забезпечити своїх дітей. На той момент король поп-музики загруз в боргах на суму 450 мільйонів доларів і хотів, щоб у його дітей було безбідне майбутнє.

Смерть на сцені: ілюзія і реальність

"Він був шокований, думаючи про те, що його вб'ють на сцені, і запропонував надіти куленепробивний жилет. Ми говорили з ним, і намагалися переконати його, що публіка любить його і не буде ніяких проблем. До того ж я обіцяв, що зроблю все, щоб він був у безпеці ", - згадує охоронець.

На той момент Майкл був "змучено худим" і можна було "відчути кістки", коли обіймаєш його.

Файддс зазначив, що в останній раз він говорив з Майклом всього за кілька днів до його смерті. Тоді він виглядав гіперактивним і говорив, що у його лікаря є препарати, які "допоможуть йому заспокоїтися і нормально виступити". На всі спроби відрадити його виходити на сцену і відкласти виступи, Майкл говорив, що повинен зробити це заради дітей.

З життя співак пішов 25 червня 2009 року, після того, як йому була введена смертельна доза медикаментів. Помер музикант напередодні свого туру, якому так і не судилося відбутися.

Дивіться: Michael Jackson - Earth Song (Official Video)

Як повідомляв портал "Знай.ua", фанати Майкла Джексона знайшли докази, що їх кумир нібито досі живий.