Відома українська співачка Віра Брежнєва, дружина Костянтина Меладзе, яка нині часто виступає в Росії, показала фанатам, якою була до слави яскравої блондинки і екс-ВІА Гри. Так, артистка опублікувала фото ще маленької себе в Instagram.

"Найголовніший спосіб захистити дітей - любити їх. Тоді вони виростають щасливими людьми." - зворушливо підписала Віра. Цими милими словами артистка привітала фоловерів з 1 червня - Міжнародним днем дітей.

Шанувальники моментально відреагували на трепетне фото маленької Брежнєвої і помітили її зовнішню схожість з доньками: "Віра, як ви праві! Любов здатна на все!" "Хороша дівчинка, з чубчиком" "Майже не змінилася)) погляд точно залишився колишнім" "Копія Сара"

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що блогер Олена Міро в новій статті заявила, що Віра Брежнєва, яка переїхала в Москву з невеликого українського міста Дніпродзержинська, так і залишилася провінціалкою. Блогерша вважає, що співачка зовсім не вміє себе подати і намагається показати сексуальність, якою не володіє. "Наші зірки - це кострубатий, затиснутий колгосп, вичавлює з себе секс. Секс, якого в них немає. Розберемо на прикладі Вірочки Брежнєвої. Брежнєва - не топ-модель, а закомплексована пров...У Вірі Брежнєвій сексу немає. Навіть "при параді" Вірочка старанно выдавливающая з себе те, чого немає", - написала у новій статті Олена Міро.