Українська співачка і колишня учасниця групи "ВІА Гра" Віра Брежнєва взяла участь у фотосесії та деякими знімками з неї поділилася в особистому Instagram. Однак привернула увагу шанувальників не тільки стильна фотосесія виконавиці, а частини тіла, які стали більше.

Фанати звернули увагу, що Віра, як зазвичай, у чудовій формі. Але її груди в цій фотосесії стали помітно крупніше. Деякі вважають це вдалим фотошопом, інші схиляються до варіанту пластичної операції.

Фолловери акцентували свою увагу на бюсті Брежнєвої. Віддані фанати почали захищати артистку і стверджували, що це природна особливість співачки. Однак тих, хто був упевнений, що груди помітно збільшилася і це явно заслуга пластичного хірурга.

Також шанувальники відзначили, що в цій ненав'язливій фотосесії Брежнєва схожа на деяких західних знаменитостей. Її порівнювали з Наталією Орейро, Мадонною і Шерон Стоун.

"Ах гарна майка", "Краса", "на Наталію Орейро тут походить", "Схожа на Мадонну. Відмінне фото", "Шикарні груди", "Нічого собі, груди виросли", "Тут на Шерон Стоун схожа", "Підкажіть, в якій клініці робили пластику грудей? Вам сподобався хірург? Довго йшла операція?", "Природна краса", "Природа і порода", — писали в мережі.

А зовсім нещодавно відомий пластичний хірург Арташес Айрапетян, подивившись відео, прийшов до висновку, що Віра Брежнєва виглядає старо.

Шанувальники співачці винесли невтішний і жорстокий вирок. На думку підписників instagram-аккаунта Віри Брежнєвої, співачка більше не може претендувати на звання найкрасивішої жінки на пострадянському просторі.

Нагадаємо, гола Брежнєва нарвалася на шквал критики за величезні ніздрі і вуха.

Як повідомляв Знай.uа Віра Брежнєва з Італії розповіла про своє ПП.

Також Знай.uа писав, що молая Віра Брежнєва засвітила свої локони.