Не був би Сергій Притула вихідцем із Західної України, якби не перероблював гумор на власний розсуд. Творчий курс всієї команди "Вар'ятів" кардинально змінився – тепер улюбленцю жінок Владзьо та кумедній окрасі шоу Жоглу доведеться нелегко.

На своїй сторінці у Facebook ведучий пообіцяв: навіть попри численні гастролі все одно знайде час для допомоги нашим військовим на фронті.

Півсотні концертів, масові перетворення, зміни образів, жіночі костюми та зіркові гості: Притула закликав шанувальників підготуватися.

"Дві сотні мініатюр, десятки пісень, 9 монологів, понад сто стендапів і плеяда українських зірок від Меловіна до Вірастюка, від Влада Ями і до Олега Скрипки", - додав він.

Окрім поїздок Україною, "Вар'яти" відвідають кілька міст США. Часу на особисте життя майже не вистачає, бідкається шоумен, але нічого скасовувати не збирається:

Популярні новини зараз

Нацкорпус в Харкові готується до оборони міста

У Франківську любитель шашликів розвів багаття на балконі: смаж, Вася

Арсен Мірзоян показав своїх жінок у всій красі: Тоня, Ніна і маленьке диво на руках

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

Показати ще

"Плюс ще треба буде зганяти 2 рази в АТО. Ну і якось примудритись проводити час з сім’єю в перервах між цим всім", - підсумував Притула.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Сергій Притула відверто розповів, хто ставив йому "підніжки" на початку телевізійної кар'єри.