Відома українська співачка Настя Каменських, яка виступає під псевдонімом NK, останнім часом кардинально змінила образ і добре схудла, чим і хвалиться на своїй сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість з репером Потапом відправилася на відпочинок в сонячну Італію, а саме в Сорренто. Звідти артистка виставляє надто вже відверті кадри. Нещодавно Настя спустила лямку майки і оголила груди, ледь прикривши їх рукою.

"Solo tua #miaitalia", - лаконічно підписала знімок Каменських. Фанати ж розділилися на два табори: "Зовсім з'їхала з глузду", "Перебір", "Такі фото повинні залишатися в телефоні Потапа)", "З піснями вже напевно все погано...вирішила заробити іншим чином?А що далі?Порно фільми?", "Порнозірка", "Боже...навіщо?!", "Ну видно, заміж їй вже пора", "візьміть її хтось", - обурювалися одні. Інші ж похвалили тіло Насті і попросили її більше не прикривати випалі принади руками.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Настя Каменських відправилася на відпочинок в сонячну Італію. На останньому знімку артистка в тоненькій маєчці, мереживному ліфі і шортах на високій талії нагадала фанатам справжню італійку. Також знаменитість демонструє тіло в купальниках і відвертих вбраннях з Сорренто, однак останній образ Насті розсмішив фанатів. А ще Каменських зробила селфі без макіяжу, залишивши фанатів просто в захваті.