Зірка "Дому-2" Олена Водонаєва здивувала соцмережа роликом зі стриптизом у супроводі українського хіта у виконанні Гайтани.

Відео телезірка опублікувала у своєму акаунті Instagram.

"Я на тренування. А сюди останні картинки мого теплого відпустки. Найближчим часом в моєму Instagram південних пейзажів не намічається. Хіба що Барселона в планах, але поки працюємо", - підписала вона відео.

Користувачів мережі здивувало не тільки відверте зміст відео, в якому можна побачити, як Водонаєва з чоловіком відпочила на Балі, але і той факт, що в якості музичного супроводу телезірка вибрала хіт української співачки Гайтани "Самотня боса".

Популярні новини зараз
ТЦК зробить безхатьком: ухилянтам загрожує конфіскація майна – що відберуть Важливі оновлення у "Резерв+": декілька секунд на те, чого чекали тиждень Пенсіонерів чекає підвищення виплат: коли надійде більше грошей Продаж квартири обернеться фінансовим шоком: в Україні встановили нові податки на нерухомість
Показати ще

"Господи, я тащуся від цієї пісні!", "Шикарна пісня!", "Не очікувала Альона від вас вибору такої прекрасної пісні!", "Як несподівано приємно почути Гайтану", "Вульгарне відео, багато грудей, голого тіла, але пісня гарна", "Приємно на вас дивитися. І мені дуже подобається музична добірка", "Приємно здивована, українська пісня озвучує кліп", "Ви вже набридли всім зі своїми буферами. Тільки пісня рятує це відео", - пишуть передплатники Олени.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Кардашьян вирішила позбавитися від сідниць