Балерина Анастасія Волочкова наділа недоречний наряд на передачу про сімейні цінності. Шанувальників розлютила ця помилка танцівниці. У своєму Instagram-акаунті блондинка опублікувала декілька фотографій бекстейджа зйомок телепередачі "Коли всі вдома" з Тимуром Кизяковим.

Анастасія і її рідні стали запрошеними зірками нового випуску. На одному зі знімків сімейство і ведучий телепередачі сидять за столом в оточенні шикарних предметів інтер'єру. Шанувальники звернули увагу на надто відвертий виріз сукні Волочкової. На думку коментаторів для передачі, яка виходить недільним ранком треба було вибрати наряд скромніше.

"Як коров'ячі коржі. Волочкова вже не в тому віці, щоб трясти вим'ям. Вже пора долучитися до бога а її все більше тягне на розпусту. Ні смаку ні ні виховання а був час, коли сидів у залі з завмиранням духу дивився прекрасну лебідь. А тепер привратилась на тітку, дуже шкода бачити у що перетворилася. І як же бісить волочковская псевдоблаготворительность, не боїться бога зовсім", "тить ки вивалила...а стіл порожній..", "ну не дарма кізякова зацідили з першого каналу..писали про махінації на дітей сиріт, вони варті один одного. Це опудала в рваному плаття людей зустрічає, а за столом свої відвислі млинці навалила", — злобствовали коментатори.

Популярні новини зараз

10 пpeдмeтiв, якi категорично не можна пpиймaти в дap: накличуть нещастя

Під Львовом Daewoo і ВАЗ зіткнулися на шаленій швидкості, в салоні - четверо дітей: шок і сльози

Томна Ані Лорак показала, як розслабляється на ліжку, ці форми затьмарять голлівудських зірок

Українці отримають одноразову допомогу від держави: названо категорії осіб та послуг

Показати ще

Інші зазначили, що Анастасія не створює враження людини, на думку якого варто орієнтуватися в питаннях благополуччя в домі.

"Про які сімейні цінності йде мова. Що дітям прищеплювати? Голі тіла? Неадекват в ліжку вранці? Шпагати? Ви то що своєї дочки в голову вбиваєте з юних років? Чим мужика треба брати? Де дійсно культурні духовні цінності? Одна розвага. Дивись, доча, і вчися у мами, як потрібно жити без особливого напруження... Бідна і морально і матеріально, життя на подачках проходить. А де ви самі? Велика балерина, ******, де учні, школа?", — не пошкодував слів передплатник.

Як раніше передавл портал "Знай.uа"новий розпусний знімок на пляжі був опублікований в записі балерини в Instagram.