Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони. В основному артистка показує "багатства" у вигляді будинку і машин, моторошні шпагати або некоректні висловлювання. А на цей раз знаменитість ще і згребла в оберемок добродушного дідка-актора і очі її блищали зовсім не по-доброму.

"Перед зйомкою на Першому з Віктором... Він модель." - познайомила фанатів з дядечком Волочкова. Фоловери, проте, були стурбовані нездоровим поглядом балерини: "Що з вами, Анастасія?", "Ці нігті цей макіяж...ну є ж гроші найняти професіоналів ну чому так то...", "Класний добрий дідусь, - свистульки виготовляє, і торгує ними в центрі. Маленькі шоу влаштовує. А ваші очі, божевільні...", "Віктор - грибок боровичок, що з ним все ок!! Божевільний погляд і осличчя балерини на ніч - ужассссс жахливий! не по-королівськи дама виглядає... Скоріше як міська божевільна", "Жахливі очі", "Це новий кавалер? Оригінально.", "чи то ракурс невдалий, чи погляд не надто адекватний... не то щось", "А брови просто відпад, мавпа".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова знову вирішила побавитися на сіннику у вигляді декоративного воза, розтягнувшись в шпагаті. Особливу увагу також привернула її дивне взуття, що нагадує копитця.