Відома українська співачка, екс-учасниця групи "ВІА Гра" Санта Дімопулос часто радує своїх фоловерів в Instagram пікантними знімками. На цей раз знаменитість дала ще й вкрай цінну пораду: ніколи не брешіть і не оцінюйте ситуацію з одного боку.

"Хотіла б сьогодні обговорити ось яку річ...
На мене підписано дуже багато людей (за що вам величезне спасибі, повірте, я це дуже ціную). Я не знаю, які кожен з вас переслідує цілі, і що саме знайшов у мені цікавого. Я не плекаю ілюзій щодо «впливу на свою аудиторію», так як не маю ні права, ні бажання когось вчити. Я роблю масу помилок і сама вчуся чомусь ЩОДНЯ. Тим більше, мій аккаунт - лише легке відображення реального життя. Однак, повністю виключати той факт, що моя думка може вплинути на думку окремого споживача не варто. Це можливо (іноді, не на всіх, але все таки можливо). Тому я категорично забороняю собі публічно обговорювати чуже особисте життя! Категорично! Яке я маю моральне право займати чиюсь сторону і давати оцінку чужим дій на очах людей, які мені хоч трішки, але довіряють??? Якщо мене щось турбує в житті моїх друзів, я обговорю це з ними, але ніяк ні в инстаграме з вами. Вибачте, але це так. Чому я про це пишу? Нещодавно натрапила на пост, де публічна особа обговорює дії чужих людей, дає їм свою суб'єктивну оцінку і займає певну сторону! Навіщо? Кому це допоможе? Що це дасть? Не буду говорити, про кого конкретно мова - це не має значення. Просто я вражена і хочу дізнатися ваше ставлення до подібного. Може це зі мною щось не так?" - написала великий пост Санта.

"Нехай ваша думка впливає на інших на основі ваших успіхів, а не обговоренню чужих невдач. Власне думаю так і є! Тому повністю підтримую)", "Повністю згодна)))Дуже мудро і розумно міркуєте.", "коли свого особистого життя немає - копаються і обговорюють чуже. Смішно і низько.", "Все норм! Не суди, да не судимий будеш!", "З Вами все в порядку ,а ті особистості, які дозволяють вести себе ну і нехай .... залишайтеся такою ж красивою ,розумною ,щасливою" - підтримали фанати свого кумира.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Санта Дімопулос у відвертому купальнику показала, куди вирушила відпочивати - її вибір припав на Форте-деї-Мармі. Під фото співачка так само розповіла про те, як зазвичай збирається в поїздки.