Хоча суддя проекту "Х-фактор" Олег Винник і не вважає себе забобонною людиною, але навколо нього вже тривалий час ходять легенди містичного характеру. Ставитися по-філософськи і не вірити гороскопам, а сподіватися на власну долю – так намагається боротися із цим скандально відомий співак.

Але все-таки запевняє: справді, багато подій у житті людини, і в першу чергу – його власному, не можна контролювати, повідомляє Clutch.

 "Про будь-яку подію в житті можна сказати, що це доля. У долю я вірю, адже доля - це те, що прописано Всевишнім. З іншого боку, кожна людина сама будує свою долю, приймає певні рішення і робить певні дії. Моя філософія така: якщо ти сам створюєш добро, то все у тебе в житті буде благополучно. А якщо людина зациклена на чомусь негативному, то її переслідують невдачі", - заявив артист.

Винник зізнався, що завжди носить натільний хрестик і радить всім робити так само, щоб мати власний оберіг. Але й не проти послухати пророцтва про долю, навіть і від циган:

 "Я отримав приз на музичному фестивалі в Німеччині - і мені подарували іменну прикрасу з гравіюванням. Я її губив , потім мені повертали ... Не можу сказати, що це талісман, але удачу мені приносить. Ношу із задоволенням, адже символізує любов і визнання глядачів. У дитинстві і в студентські роки мені пророкували, що я підкорю великі вершини ... Підходили до мене циганки, ворожки всякі ... Але я не ведуся на таке. Не знаю, чи висока вершина, на якій я зараз, але можна сказати, що прогнози справдилися", - підсумував він.

Дивіться: Олег Винник запросив Катю Осадчу на тренування у спортзалі

Як повідомляв портал "Знай.ua", Винник вперше показав свою обраницю.