Популярна українська співачка і актриса Оля Полякова, яка відома також як Суперблондинка, активно веде свій профіль Instagram. На цей раз знаменитість показала фото з дитинства. Варто відзначити, що фолловери не відразу впізнали на знімку 13-річну артистку.

"Впізнаєте?) #13" - лаконічно підписала Полякова. Фанати одразу ж почали коментувати побачене: "Дааа, "Ні", "Ой)) я б не впізнала)", "Гарна! Не змінюєтеся.", "Звичайно дізнаємося! Майже не змінилися! Тільки хорошеєтє з віком! Богиня!", "Сногшибательна!", "усмішка не змінилася", "Зі старшою дочкою на одне обличчя", "Добре виглядали навіть у свої 13. Хлопчаків напевно було дуже багато.", "Як у Доріана Грея. Роки йдуть а Оля все так само прекрасна. Такі ж красиві очі і яскрава посмішка.", "Хотілося б побачити батьків ,у яких вийшла така красуня".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Оля Полякова показала, як потрібно засмагати. Наприклад, знаменитість використовує маску щоб довше зберегти молодість обличчя. Фанатів, однак, більше розсмішила забавна кепочка Олі з качкою, яка нецензурно висловлюється.