Скандальний український співак і автор пісень Віталій Козловський дуже активно веде свою сторінку в соціальній мережі Instagram. З недавнього часу артист виявився вільним, як птах, тому тепер намагається звабити фанаток. Так, знаменитість виклав відео зі спортзалу, на якому похвалився резьтатами.

"А мама казала, що гроші в бідончику", - спробував пожартувати Козловський, мабуть, маючи на увазі, що його руки схожі на банки або бідони. Шанувальниці розсипалися в компліментах: "мммм силач! )))", "Вау!", "Мама як завжди права", "ви у відмінній фіз. формі", "Сексуальний,аж мурашки по шкірі", "Красунчик))", "Візьму в дар бідончик, обіцяю його не ображати", "Бідончик те що треба!!!)))", "Що , РУКИ-БАЗУКИ?))", "Який хлопець! мрія!".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Віталій Козловський тепер радує фанаток солодкими промовами і віршами про справжніх чоловіків. Маючи на увазі, що він таким і є, звичайно ж. Так, знаменитість, сидячи біля води з чашкою з Старбакса написав, на що завжди знайде час.