Раніше ми неодноразово писали про дітей як вітчизняних, так і зарубіжних знаменитостей, показували фото, розповідали, чим займаються зіркові нащадки.
Але цього разу ми вирішили копнути трохи глибше і розвідати, яке потомство залишили після себе культові особистості минулого століття. Як виявилося, онуки не підвели своїх знаменитих бабусь і дідусів, а в їхніх образах можна знайти багато спільного з легендарними родичами.

Роуз і Тетяна Шлоссберг
(Внучки Джона і Жаклін Кеннеді)


Роуз - старша внучка подружжя Кеннеді, яка дуже схожа на свою знамениту бабусю Жаклін. Дівчина закінчила Гарвард, цікавиться кінематографом і недавно дебютувала в комедійному онлайн-серіалі. Її сестра Тетяна закінчила Єльський університет і працює журналісткою. У сестер є молодший брат Джон, він закінчив історичний факультет і робить перші кроки в політичній кар'єрі.

Емма Феррер
(Внучка Одрі Хепберн і Мела Феррера)Емма - дочка Шона, старшого сина актриси. Дівчина добре малює з раннього дитинства і вчиться в Академії мистецтв. Кілька років тому Емма підписала контракт з модельним агентством і взяла участь у декількох фотосесіях.

Елісон Ле Борж
(Внучка Алена і Наталі Делон)Одного разу один фотограф, не знаючи, хто перед ним стоїть, сказав дівчині наступне: "Якби Ален Делон був жінкою, він мав би вигляд точно такий, як ти". Елісон дійсно успадкувала красу і чарівність свого діда, але зніматися в кіно не стала, вибравши кар'єру моделі.

Популярні новини зараз
Додати 3 ложки при поливі огірків: забудете про жовте і сухе листя Гороскоп на тиждень 5-11 червня для всіх знаків Зодіаку: грошовий ризик Риб, обман Скорпіонів та занепокоєння Тельців "Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації Після підвищення тарифів на світло українцям зробили термінове нагадування: залишився день
Показати ще

Леві Ділан
(Онук Боба і Сари Ділан)Цей красивий хлопець не відмовляється від контрактів з модельними агентствами і пробує свої сили в світі моди. Як запевняє сам Леві, музика також займає важливе місце в його серці - хлопець грає на гітарі та пише пісні для себе і своїх друзів, але пробиватися на музичний олімп він поки що не збирається.

Анна Шар'є
(Внучка Бріжіт Бардо і Жака Шар'є)В образі однієї з онук Бріжіт Бардо легко можна знайти ті ж риси, що й у її бабусі, зокрема, неповторний французький шарм. Енн почала свою кар'єру в 1999 році в театрі, а з часом стала отримувати пропозиції в кіно і на телебаченні й сьогодні з успіхом грає різнопланові ролі.

Села, Скіп і Ніко Марлі
(Внуки Боба Марлі)

Боб Марлі залишив велике потомство - у музиканта було 11 дітей від 7 різних жінок. Трохи "засвітитися" встигли як мінімум троє онуків: Села зв'язала життя з модельним бізнесом, Скіп прославився спільною піснею з Кеті Перрі, а Ніко професійно грає в американський футбол і недавно підписав контракт із відомим клубом.

Райлі Кіо
(Внучка Елвіса і Прісцилли Преслі)
Райлі - донька від першого шлюбу Лізи-Марії Преслі, єдиної дочки Елвіса. Дівчина присвятила себе кінематографу: найбільше вона прославилася завдяки ролі в фільмі "Божевільний Макс" (там вона познайомилася з майбутнім чоловіком), а ще встигла отримати номінацію на "Золотий глобус" за роль у серіалі "Дівчина за викликом".

Як повідомляв портал "Знай.ua", гардероб Одрі Хепберн пустять з молотка.