Популярна українська співачка, актриса і секс-символ Даша Астаф'єва часто ділиться з фанатами в Instagram фотографіями з життя і різних фотосесій. Останні зйомки знаменитості викликали справжній фурор, адже виявилися дуже відвертими. На всіх фотографіях артистка позує в прозорій білизні, демонструючи не тільки ідеальну фігуру, але і справжню жіночність.

За 18 годин розкішні кадри набрали безліч лайків. Шанувальники Астаф'євої розсипалися в компліментах: "Дашуня сама жіночна і чуттєва!", "Коли Я лежу, у мене теж такий живіт. Але потім я встаю і він іде)))))", "Жіночність, сексуальність, краса! Без розуму від Вас!", "Ми говоримо секс, а маємо на увазі - Даша... думаємо про Дашу, маючи на увазі Секс.", "Викликайте пожежників", "Ось з таких жінок роблять скульптури)))))) а то по всіх парках статуї з горщиками набридли, їм треба на пенсію))) а вашу скульптуру в Харківський парк Горького)))", "Даша зашуміла))))", "Така цукерочка", "ти прям Сальма Хайєк", "Яке волосся, реально схожа на Моніку Белуччі", "Як же вам личить довге волосся, просто розкішно. Ви ж свої відрощуєте правда?))".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Даша Астаф'єва показала дуже гарячий знімок, на якому позує в образі Матільди з культового фільму "Леон кілер". Артистка в обтягуючій білизні змусила фанів пускати слинку.