Співак і суддя українського талант-шоу Олег Винник знайшов перерву в зйомках, і поїхав у відпустку до Таїланду.

В інтерв'ю "Комсомольській правді в Україні" він розповів, що там поласував сараною і сходив на масаж.

"Погоджувався пробувати смажену сарану, бабок на грилі в кокосовому молоці і навіть зажарених в маслі бамбукових черв'яків. Не скажу, що смак мене вразив, але я тішив себе думкою, що це суцільний білок (посміхається)", - сказав артист.

При цьому він поскаржився, що і там його знайшли шанувальники, попросили сфотографуватися.

Популярні новини зараз
Вдова Дудаєва записала звернення до всього українського народу: Кавказ чекає, коли росія зникне Мрія кожної жінки: Оля Цибульська показала галантного чоловіка, який готує їй сніданки і цілує вранці Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день" "Я вам зараз покажу": журналістка ТСН засняла Марічку Падалко перед ефіром
Показати ще

Спробував в Таїланді артист фрукт дуріан, який має неприємний запах, і сходив на масаж.

Класичний тайський масаж йому не сподобався. У приклад майстрам він поставив Валю з Тернополя, яка робила такий масаж, що ніяким Тайко не вдався. "У Тернополі мені, до речі, робили китайський масаж. Я кричав так, що думав - голос втрачу! Було дуже боляче, але синців, всупереч очікуванням, не було на наступний день", - сказав співак.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що один з суддів проекту "Х-фактор 8" викликав обурення глядацької аудиторії своєю поведінкою.