Які асоціації виникають у жінок, коли чують про Олега Винника? Ну, звісно – "Вовчиця" та "Ніно". Та мало хто знає, що в останньої композиції особлива, дуже цікава історія.

Як народилася "Ніно"

Нещодавно артист зізнався: первісний текст пісні докорінно відрізнявся від того, який звикли чути шанувальники.

"Він передавав історію взаємин звичайного хлопця і улюбленої дочки заможного грузина. Але коли я почав записувати слова, вони мені здалися дуже різкими. Влучні, але не музичні. Тому продовжив роботу, відчував, що у композиції величезний потенціал. Написав інший текст. Нова версія "Ніно" (лезгінка) містить відомі слухачам слова. А атмосферу, яку я хотів показати в першому варіанті пісні, відобразив в музиці. Вийшло дуже доречно, - пояснив Винник під час концерту у Тернополі.

Дивіться: Олег Винник, Ніно

Популярні новини зараз
У НАТО закликали країни готуватися до тривалого протистояння в Україні: "Війна на виснаження" Володимир Дантес показав, кому дарує квіти після розставання з Надею Дорофєєвою: "Хвилюючий момент" Ксенія Мішина ледве стримує сльози через жителів Європи: "За що нам..." Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Знаковий концерт

Винник вирушив у тур ще наприкінці минулого місяця. Але раптово, якраз перед поїздкою до Тернополя, в його родині сталася трагедія – пішла з життя 80-річна мати Олега.

Втім, кожне місто, попри чутки і плітки, музиканта аншлагами. Приміром, у Чернігові у зв'язку з обмеженою кількістю місць на майданчику сотні мешканців міста були змушені слухати композиції артиста під стінами Літнього театру. А під час виконання останніх пісень охорона не змогла стримати натиск і люди буквально "прорвалися" до зали.

Дивіться: Олег Винник " Счастье ", концерт у Тернополі, міський стадіон

В харківському Палаці спорту Олег Винник 4 рази виходив на біс. Два вечори поспіль була переповнена концертна зала і в Дніпрі. Примітно, що тут оголосили солд-аут за кілька місяців до заявлених дат. З хвилини мовчання почався концерт Винника на міському стадіоні Тернополя: співак вшанував пам'ять загиблого в зоні АТО підполковника СБУ Руслана Муляра.

Дивіться: Хвилина мовчання на концерті Олега Винника у Тернополі за загиблим Русланом Муляром і всіма воїнами

Як повідомляв портал "Знай.ua", відомий український співак Олег Винник розповів у чому секрет його успіху та краси, а також згадав історію походження свого роду і прізвища. Виявилося, що артист не цурається весняно-польових робіт, адже ріс у селі.