Тріумфатори 10-ї ювілейної премії Viva! Найкрасивіші 2018 прикрасили обкладинку глянцю і розповіли, як ставляться один до одного.

Про це повідомляє "Clutch"

Два тижні тому, 2 лютого, у приміщенні столичного Палацу "Україна" відбулася урочиста церемонія нагородження премії VIVA 2018, а пристрасті з приводу переможців не вщухають досі. Приводів для обговорень маса – від спокусливих нарядів на червоній доріжці до гучних висловлювань на прес-конференції. Але і це ще не все!

Журнал "Viva!" опублікував ексклюзивне інтерв'ю з Олею Поляковою та Олегом Вінником. А в добавок до цього вперше за всю історію свого існування розмістив суперблондинку і феномена на одній обкладинці. Багатомільйонна фан-армія артистів ще довго не зможе забути цей момент.

Оля Полякова, володарка престижного титулу "найкрасивіша 2018", особистий тріумф прокоментувала так: "Перемогли не тільки найкрасивіші, але й артисти, які підходять один одному по зросту, комплекції, цільової аудиторії, віком, кольором волосся і популярності".

Олег Вінник, в свою чергу, зробив несподіване зізнання про стосунки з Олею Поляковою: “Оля неодноразово зізнавалася, що небайдужа до мене. Мабуть, так повинно було статися, і ми тепер разом, на обкладинці "Viva!".

А в кінці додав: “Якщо серйозно, я відчуваю добре ставлення Олі до мене, як професіонала до професіонала. Це повага артиста, який сам знає, що таке важка праця і якими зусиллями дістається популярність".

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", відео пухкенької Тіни Кароль підкорило мережу