Наприкінці цього місяця відзначатиме свій ювілей улюбленець українських жінок співак Олег Винник. За кілька тижнів до свого 45-річчя артист вирішив поділитися найголовнішим у своєму житті: тим, що зробило його сильним і дало змогу рухатися вперед.

Мама – найдорожче у світі

Рідну людину Винник втратив не так вже й давно, але вона завжди була для нього орієнтиром і найкращим прикладом. Буквально за кілька днів до смерті вона запевнила: у сина все буде гаразд.

"Я дзвонив їй перед її смертю, але вона не брала трубку, дзвонив рідним ... уже майже доїхали до Тернополя, я заснув в автобусі, був сильно втомлений, і в цей час моя команда вже знала, що мама померла, родичі їм вже передзвонили. Бусик зупинили, і всі чекали мого рішення - скажу я розгорнути автобус і їхати назад або все ж дам концерт. І я виконав волю матері. Хто б мені що не говорив, я впевнений, що це було правильне рішення. Мама мною пишалася за життя і зараз пишається з небес. Що ви відчували в той момент? Словами це передати неможливо. Жахливо, якщо, навпаки, батьки ховають дітей", - зізнався він .

Без жінок нікуди?

Винника вже не раз запитували: що він робить для того, аби до нього так тягнулися жінки? Але співак тільки знизує плечима, секрету як такого просто не існує:

"Працюю. Вони просто хочуть на концерт. Що ж поробиш, якщо квитки всі розкупили ?! Ворота не витримали натиску. У соцмережах багато прихильниці пишуть, що закохані. У шкільні, в студентські часи були такі закоханості. Це ж добре, це надихає. Зрештою, це проходить. Сьогодні я вже не можу таке собі уявити. Мені це не потрібно. Я і так щасливий в любові", - підкреслює співак.

Популярні новини зараз
Сергій Шойгу на ходу придумав виправдання провалам в Україні: "свідомо" уповільнюють Дружина Євгена Кошового показала розруху, яку залишили після себе окупанти, і заговорила про ненависть: "У саме серце" Євген Клопотенко з "МастерШеф" винайшов заміну шаурмі і чебурекам: "Два роки мріяв" Глава КНР Сі Цзіньпін після розмови з президентом Франції щодо війни в Україні: "Досягти режиму припинення вогню"
Показати ще

Творчість – сенс життя

"Мені приємно увагу стількох людей до моєї творчості, але голову мені це не кружляє. Якби це сталося, то, напевно, ще тоді, в Німеччині, коли я співав в мюзиклах і у мене з'явилися шанувальниці ... Я до популярності ставлюся з великою відповідальністю, навіть як до ноші, це частина моєї роботи. Спасибі людям, які цінують мою творчість, які віддані йому багато років. Я вдячний їм і поважаю їх почуття", - підсумував Винник.

Дивіться: феномен Олега Винника

Як повідомляв портал "Знай.ua", Винник витіснив за популярністю Стаса Михайлова.