Стало відомо, що колишню учасницю телепроекту "Дом-2" 22-річну Світлану Юрченко серйозно побили на шоу відомого блогера Амірана Сардарова "Хачу невесту". Дівчині зламали ніс і вирвали вії. Про це повідомив журнал "Стархіт".

Відомо, що конфлікт з однією із дівчат почався ще на яхті під час зйомок чергового випуску шоу. Одна з учасниць образила іншу — і понеслося. Дівчата вчепилися одна одній в волосся. Але бійка незабаром закінчилася.

Однак у сварки було не менш феєричне продовження.

Конкурсанток відвезли за місто і сказали їм поставити намети. Коли все майже влаштувалися перед багаттям, почалася сварка між Юрченко та іншою учасницею — Ларою Алборовой. У якийсь момент дівчата знову почали битися.

Як запевняє Світлана, в результаті бійки їй вирвали нарощені вії і зламали ніс. Учасниці незабаром сказали Алборовой, що в конфлікті винна вона. Дівчина, звичайно, вибачилася перед конкуренткою.

"Виявила, що мені виривали нарощені вії. Всі ноги були в гематомах. Голова просто розколювалася. На наступний ранок з дому викликала швидку. Пролежала в лікарні шість днів", — пізніше Юрченко розповіла в інтерв'ю.

Також Світлана запевняє, що тепер їй потрібна операція. Нагадаємо, що Юрченко стала відомою після участі у проекті "Дом-2", куди прийшла чотири місяці тому. На неї звернув увагу залицяльник Ольги Бузової Роман Гриценко. Однак закріпитися на проекті Світлані не вдалося, тому вона пішла близько двох місяців тому.

Знай.uа нагадує, що днями ведуча "Дому-2" та співачка Ольга Бузова опублікувала пару селфі, які викликали подив та купу запитань у фоловерів.

Раніше ми писали, що раніше Бузова показала своє фото без макіяжу. В результаті, співачку порівняли з хлопчиком. Впізнати її практично неможливо.

Раніше ми писали, що нещодавно Катерина Варнава, яка і раніше ніколи не вважалася повною, розповіла, навіщо їй треба було позбавлятися від нібито зайвих кілограмів. Причина ошелешила фанатів.