Відома українська співачка Віра Брежнєва, дружина Костянтина Меладзе, яка нині часто виступає в Росії, нещодавно поділилася з фоловерами в Instagram спільним селфі в дзеркалі з двома доньками: старшою 17-річною Сонею і молодшою 8-річною Сарою. При цьому знаменитість зізналася, що зібрати дівчат разом буває не так просто. Фолловери ж відзначили, що обидві схожі на зіркову маму, як дві краплі води.

"Майже неможливо сфотографуватися втрьох)) але з цими дівчатками для мене будь-який кадр прекрасний)) Вилітаю сьогодні в Таллінн на фестиваль , буду дуже сумувати", - поділилася емоціями Брежнєва. Шанувальники завалили сім'ю компліментами: "всі, як сестри) тільки Соня, як старша", "Сара,так сильно схожа на Вас)) у вас красиві дочі))", "Молодша прям копія ) дівчатка красиві", "Старша дочка така мила)) три сестриці", "Занадто багато краси в одному фото", "це ж які у Вас сильні гени, що дівчата на Вас так схожі! Красуні Ви!", "Сара оформилася, яка стала цікава, лялечка".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Віра Брежнєва показала дочку Соню. Дівчинці виповнилося 17 років, і вона все більше стає схожа на зіркову маму. Так, фанати навіть не відразу змогли відрізнити Віру від Соні. Також співачка поділилася з фоловерами в Instagram яскравим і блискучим образом від Philipp Plein з фестивалю "Жара". А ще артистка поділилася незвичайним селфі. Так, фанати відзначили її схожість з Бріжіт Бардо і здивувалися, що у артистки не Iphone.