Українська співачка Світлана Лобода, яка нещодавно народила другу дитину, на весь світ зізналася у любові до відомого російського виконавця Діми Білана.

Любовне послання артиска залишила у своєму Instagram. Вона виклала спільне фото з Біланом та написала таке:

 "Я Люблю цього хлопця... його талант ....і глибину в очах".

На знімку можна побачити, як пишні груди співачки міцно притискаються до Діми Білана.

Відмітимо, що фотографію було зроблено на церемонії вручення нагород "Премії МУЗ-ТВ 2018", яка відбулася днями в Москві. Як відомо, Світлана Лобода отримала нагороду-тарілку за перемогу в номінації "Краща виконавиця". 

Популярні новини зараз

Наталя Могилевська в стильній сукні не змогла приховати радості, українці помітили не тільки посмішку

Пси режиму Лукашенка залишили сиротами дев`ятьох дітей: "Не витримала знущань"

Ольга Фреймут показала, як правильно їсти хліб, українці обурені: "Це зневажливо!"

Наталія Могилевська блиснула стрункою фігурою, українці вражені: "Прям квітнете"

Показати ще

Нещодавно, Світлана Лобода народила другу дочку в Америці. Досі невідомо, хто ж батько новонародженої дівчинки. РосСМИ переконані, що Лобода народила від Тілля Ліндеманна. 

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", скандальна українська співачка Світлана Лобода, яка зараз живе і працює в Росії, показала яскраві знімки в Instagram, на яких відображена в стильному піджаку Versace. Варто зазначити, що цей наряд артистка надягала на нагородження щорічної російської премії МУЗ-ТВ

"Для церемонії @muztv в 2018 році ми вибрали тренд цього сезону @versace" - лаконічно підписала Лобода. Фанати знаменитості тут же розхвалили її зачіску, фігуру і привітали з перемогою на МУЗ-ТВ 2018.

Також портал повідомляв про те, що українська співачка Світлана Лобода, яка нещодавно стала мамою вдруге, поділилася невідомими досі фактами про свою вагітність.

Лобода розповіла про те, як пройшли пологи, а також про реакцію старшої дочки Єви на новина про те, що у неї буде сестричка. Також співачка не забула згадати і про свою професійну діяльність. Скандальна артистка відзначила, що всіляко намагалася не афішувати свою вагітність.

Крім того, нагадаємо, що скандальні українські співачки Ані Лорак та Світлана Лобода, які в п'ятницю, 8 червня, покрасувалися на килимовій доріжці "Премії МУЗ-ТВ 2018. Трансформація" в Москві, похвалилися власними нагородами.

Нагороду-тарілку за перемогу в номінації "Краща виконавиця" отримала Світлана Лобода.