Українська співачка Анна Сєдокова поділилася знімками зі свого концерту в Мінську. На зірці було прозоре плаття, а всі "пікантні" частини тіла прикривали стрази, пайєтки, кристали та бахрома.

"Я так сумую, коли не з вами.... Неможливо заповнити цю порожнечу. Спасибі за прекрасний концерт, Мінськ! Ми скоро до вас обов'язково повернемося", - зізналася в любові до фанатів артистка.

У свою чергу, шанувальники засипали Ганну компліментами, більшою мірою з приводу сукні. Деякі, однак, вважають такий наряд надто відвертим.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа" Рожден Анусі, головний холостяк України, який нещодавно в інтерв'ю розповів про стосунки з відомою українською співачкою і екс-учасницею популярної групи "ВІА Гра" Анною Седоковою, заявив, що хотів стати батьком її дітей. Однак згодом пара вирішила розійтися. Відомий композитор і музикант, під час запуску проекту "Холостяк", зізнався на всю Україну, з-за чого йому і Анні Седоковій довелося розірвати відносини. Як говорить Народжений, вони були дуже різними. "Чому не склалося? Думаю, можна навіть не ставити це питання, а подивитися на Аню, на її життя, на її оточення і на те, що з нею відбувається. Подивитися на мене, що зі мною відбувається. Здається, очевидно і зрозуміло, що ми трошки різні. От і все", - прокоментував Рожден Анусі.

Популярні новини зараз
Молитва до святої Дарії, яку варто прочитати всім 1 квітня: "Господь Бог благословив тебе..." "Як їм не соромно?": абоненти скаржаться, що з рахунків "Київстару" щомісяця пропадають гроші – хоч по 5 гривень, але знімуть У Пенсійному фонді розповіли про "хитрість" для збільшення пенсії: хто і як може скористатися Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще