Можливо, інтиму в СССР і не було, але весілля точно вміли святкувати!

Тож давайте разом зануримося в ті далекі часи, коли Алла Пугачова була ще зовсім юною дівчинкою, де молодий і красивий Андрій Миронов одружився зі своєю коханою, де Юрій Гагарін ... І багато-багато інших жили, раділи, творили і створювали те, за що ми сьогодні їм дуже вдячні.

У більшості випадків весільні церемонії кумирів тих часів були досить скромними і без зайвого пафосу, але зараз фото, зроблені невідомими авторами, викликають неймовірно зворушливі і емоції.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що в кінці сімдесятих Примадонна познайомилася з майбутніми родичами в НДР. У домашньому фотоархіві Максим Галкін знайшов по-справжньому дивовижне фото.

Популярні новини зараз
Після підвищення тарифів на світло українцям зробили термінове нагадування: залишився день Микола Томенко вимагає кримінальної відповідальності: "Що робити з українофобом Арестовичем" Чи забере Україна Крим? Тарологиня розповіла, що загрожує Володимиру Зеленському: "Все піде не так, як комусь хочеться" Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Шоумен вирішив розповісти своїм передплатникам про дивовижний збіг, яке сталося з ним і Аллою Пугачовою. У дитинстві Максим з батьками жив у Східній Німеччині — його батько був військовим, а в НДР стояли радянські військові частини. У НДР приїжджали відомі артисти, тодішні загальні кумири. Не дивно, що одного разу серед них опинилася і Алла Пугачова. Сталося це в далекому 1979 році.

Максим Галкін показав фото, на якому є і Алла, і його ще молоді батьки. Вони були запрошені на урочисту вечерю після концерту. Зрозуміло, тоді батьки Максима і припустити не могли, що їх трирічний син колись стане чоловіком Примадонни і батьком двох її дітей, Лізи і Гаррі.

Швидше за все, ця історія — одна з улюблених в сім'ї Галкіна і Пугачової. Ще б: така сімейна легенда — чудова рідкість. Останнім часом Галкін часто публікує рідкісні фотографії з архіву — приміром, нещодавно у Мережі обговорювали фотографію його прабабусі, дуже елегантної і аристократичної дами.