Будь-який вчинок українських зірок не може залишитися поза увагою, а іноді – й викликати шквал критики, яка нерідко не має під собою жодних вагомих підстав. Не став виключенням і відомий гуморист, очільник шоу "Вар'яти" Сергій Притула.

На своїй сторінці у Facebook ведучий зізнався, що люди не завжди можуть адекватно реагувати на спогади та переживання, якими він із ними ділиться. Наприклад, як було із історією про неймовірної вроди дівчину в одному із тренажерних залів.

Тоді Притула просто показав, якими можуть бути наші жінки, і описав красуню так чітко, немов малював картину. Проте, зрозуміли такі пориви не всі, звинувативши гумориста в надмірному романтизмі.

Тому цього разу він вирішив пояснити головні проблеми соціальних мереж із власної позиції. Ведучий поділив всі коментарі та пости на кілька основних тем: перші виявилися більш-менш лояльними, а інші – носили відверто агресивний характер:

"Я люблю їсти персики і ходжу в лазню щосереди…Я люблю персики, а ті хто любить абрикоси і полуниці – ви просто моральні уроди! Про любителів смородини я взагалі мовчу – вам горіти в пеклі!..Перший вид – інформативний і змальовує позицію. Другий – породжує ср*ч", - порівняв він.

Популярні новини зараз

42-річна жінка чекала на трійню, але пологи стали шоковою терапією для всіх: "Я бачу ще ніжки"

У родині Фреймут сталося диво: знову вагітна

Красуня-дружина Влада Ями підкорила стрункою фігурою, справжня пантера: "Одного недостатньо"

350-кілограмова дівчина "здулася" заради кохання, прозріли всі: "Це що, наречена?"

Показати ще

Користувачі зрозуміли меседж гумориста по-різному, але більшість таку позицію підтримали:

Як повідомляв портал "Знай.ua", одружений Притула розповів про феєричне знайомство із українською красунею.