Відома українська співачка Тіна Кароль дуже активно веде свою сторінку Instagram і часто показує нові образи фоловерам, проте далеко не завжди вони бувають вдалими. Цього разу артистка поділилася кадром з фотокниги "Тіна Кароль. Одним кадром", однак фанатів стривожив блідий вигляд кумира.

"Став лайк в коментарях, якщо сподобався цей знімок на обкладинці фотокниги Sebran D Argen "Тіна Кароль. Одним кадром"" - лаконічно підписала знаменитість. Шанувальники розділилися на два табори. "Вмираючий лебідь )))", "Очі...очі не подобаються...", "Бліда й стомлена.", "Не подобається, бліда як смерть. От чесно.", "Як завжди тягне фальшю", "Трохи дивний знімок....чи то душевно неспокійна то не прокинулась", "Поганий знімок, не дуже.", "Такий ніс наштукатурений", - критикували одні.

"Богиня", "Нереальна. Такий пронизливий погляд", "Дуже красивий і професійний кадр", "Цілковитий космос. Така нереальна", "Цей шедевр не може не сподобається", "Холодна і сексуальна", "Очей не відірвати! Магія", "Таких полуничних губок і веселих оченят немає ні в кого", - захоплювалися інші.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Тіна Кароль продемонструвала коротку атласну сукню та довгу накидку - вбрання з нової фотосесії. Багато хто назвав образ занадто домашнім.