Форма жіночих ніг може красномовно розповісти про твої уподобання в ліжку, для цього не потрібна лінійка і транспортир.
Для початку, стань прямо і зведи ступні так, щоб вони стосувалися одна одної. Далі, орієнтуючись по формі ніг, дізнайся про свої справжні бажання.

1. Ноги з невеликим просвітом в області литок

Власниці таких ніг надзвичайно скромні. Вони легко віддадуть бразди правління своєму чоловікові, без бою. Це і ніжність і ласка, повага, турбота, якою буде оточений чоловік. Про таких жінок не скажеш, що вони готові до різних експериментів, секс-іграшкам, ті ще зразкові скромниці. Насправді, в цьому криється небезпека. В тривалих відносинах така партнерка може швидко набриднути, тому подумай над своєю поведінкою в ліжку, поки не пізно.

2. Ноги, які майже не зімкаються

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко показала улюблене хобі свого брата-ченця: робить неймовірні речі

Юля "Зайка" у весільній сукні розкрила інтригу після "Холостяка": "Хто наречений?"

Юля "Зайка" виходить заміж? Фіналістка "Холостяка" показала мужнього нареченого

Філіп Кіркоров незручно попрощався з Пугачовою на очах в обімлілого Галкіна -"Ще поживу"

Показати ще

Повний антипод попередньої. Це справжня тигриця, яка не зупиниться ні перед чим, щоб роздобути найяскравіший оргазм у своєму житті. Вона однаково комфортно почуває себе в різних ролях, готова до сексуальних випробувань, обожнює оральні ласки. Нудно з нею точно не буде, але таку коханку складно здивувати.


3. Ноги, прилеглі в стегнах

Без варіантів – романтична натура, яка любить ванільний секс, але може бути скромницею і владної стервою. В один день, вона не проти ванільного сексу і ніжних ласк, а на наступний – прикує свого чоловіка до ліжка і буде витворяти феєричні речі.


4. Ноги "золота середина"

Жінки, які шанують власні і перевірені традиції. Якщо їй подобається робити це в певних позах, так і буде, але ця жінка не проти побавитись. Вона любить щось нове і незвідане, готова осягати точки насолоди разом зі своїм чоловіком.
Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" , Каменських показала "криваву шморгаю", Потап в шоці.