Як повідомляє Clutch.ua після затяжної зими може з'явиться кілька зайвих кіло. Проте не варто засмучуватись, адже небажану вагу можна приховати правильним одягом. Ведучий першого на українському телебаченні парного мейковер-шоу Місія:краса Ільяс Сахтара поділився, як за допомогою одягу можна візуально схуднути.

«Якщо ти є володаркою пишних і багатих форм, то в одязі варто уникати дрібних принтів. Коли на тканини присутня велика кількість маленьких об'єктів, то це лише підкреслить пишність фігури», – пояснив Ільяс.Тому краще використовувати тканину з масивними візерунками або великі аксесуари. Але якщо все ж акцентів багато, варто розміщувати їх асиметрично. А якщо додати вертикальні лінії, наприклад тонкий довгий шарф, це візуально подовжить фігуру.

Перше на українському телебаченні мейковер-шоу для пар Місія:краса успішно стартувало в ефірі каналу Україна 3 квітня. Прем'єрний випуск проекту привернув увагу глядачів і посів перше місце в слоті серед каналів ТОП-6 по двом телевізійним аудиторіям: 18-54 (міста 50+) і 18+ (міста 50+).

Місія:краса не вдається до пластичної хірургії і не виснажує героїв дієтами, оскільки команда проекту впевнена – все, що потрібно для краси і щастя, вже є всередині нас.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що відомий бренд Bamba з Австралії став одним з перших трендсеттерів, який презентував нову модель бікіні. Її відрізняє досить відкритий бюстгальтер на кісточках, зроблених у формі перевернутої букви V. Конструкція відмінно піднімає і підтримує груди, незважаючи на гадану хисткість. Слідом за австралійської маркою ідею підхопив і британський виробник купальників Missguided. Бікіні нового дизайну, ймовірно, стане найгарячішою тенденцією майбутнього літнього сезону.