Популярна українська співачка і актриса Оля Полякова, яка відома також як Суперблондинка, активно веде свій профіль Instagram. Так, знаменитість поїхала відпочивати в Одесу, показавши ідеальну фігуру в білому купальнику на яхті. Деякі фолловери припустили, що знаменитість використовувала фотошоп і почали ображати артистку. Оля, в свою чергу, вирішила дати відсіч хейтерам і почала відповідати на коментарі.

"Багатьом звичайно хочеться думати ,що це фотошоп, думайте якщо вам так легше! а я попливла додому! до речі в Одесі вчора був концерт вогнище! спасибі", - лаконічно підписала кадр Полякова. За добу знімок набрав 77 тис. лайків, а фанати почали розхвалювати фігуру Олі. Знайшлися й ті, хто вирішили без вагомих причин критикуввти зірку. Співачка ж в образу себе не дала.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Оля Полякова поїхала відпочивати в Одесу, показавши ідеальну фігуру в білому купальнику. Фанатам артистка зізналася, що відпочиває з подружкою, але здається, подружка була погано підготовлена до літа і не поголила ноги. Також знаменитість дуже зворушливо привітала з днем народження маму Світлану. Самій рідній жінці артистки 5 серпня виповнилося 60. А ще Полякова показала фото з дитинства. Варто відзначити, що фолловери не відразу дізналися на знімку 13-річну Олю.